ÖSYM Öğretmen sınav görevli yeri nasıl öğrenilir?TYT sınav görevlileri açıklandı, hangi okul ÖSYM görev yeri sorgulama, Haziran 2018 cumartesi TYT sınavı öğretmen görev yerleri nasıl ve nereden öğrenilir, öğrenme ve detaylar sinavtakvim.com'da.

TYT sınav görev yerleri ÖSYM tarafından açıklandı. Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan TYT görev yapacak olan öğretmenlerin görev yerleri kısa bir süre önce belli oldu. Peki, TYT öğretmen sınav görev yeri nasıl öğrenilecek? ÖSYM tarafından Haziran 2018 cumartesi günü gerçekleştirilecek olan TYT sınavında görev yapacak olan öğretmenler görev yerlerini sınavda görev almak için başvurdukları GİS (Görevli İşlemleri Sistemi) üzerinden öğrenebilecekler. Sınavda görev alacak olan Öğretmenler 2018 yılında Haziran 2018 tarihinde gerçekleşecek olan sınav saat 10.00'da başlayacak. 2 saat 40 dakika sürecek. Sınavda görev alacak olan öğretmeler sınav yerine sınav saatinden 1 saat önce gidecekler. GİS TYT sınav görevlileri yeri öğrenme ve TYT sınav ücreti ile ilgili detaylı bilgiyi haberin ayrıntısından ve sinavtakvim.com'da.

TYT SINAV GÖREVLİLERİ VE YERLERİ AÇIKLANDI

TYT sınavı olarak bilinen TYT sınavı için geri sayım devam ederken, sınavda görev alacak olan Öğretmenlerin görev yapacakları yerler ve okullar belli oldu. ÖSYM tarafından kısa bir süre önce açıklanan sonuçlara göre, görev alacak olan öğretmenler sınav saatinden 1 saat önce görevli oldukları yerde hazır bulunacaklar.

TYT SINAV GÖREV YERLERİ NASIL ÖĞRENİLECEK

ÖSYM'nin Haziran 2018 cumartesi günü yapacağı TYT Sınavı için görevlendirilen öğretmenler belli oldu. Geçtiğimiz günlerde sınav görevi için GİS üzerinden başvuruda bulunulmuştu. Öğretmenler sınav görevi için yapmış oldukları başvurularda görev almak istedikleri okulları tercih etmişlerdi.TYT sınav görevlerinin belli olmasından sonra, Öğretmenler görevli oldukları yerleri GİS giriş yaparak öğrenebilecekler. ÖSYM Şubat 2018 itibariyle GİS üzerinden öğretmenlerin TYT için görevlendirildikleri okulları belirledi.

GİS TYT SINAV GÖREV YERİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

GiS TYT SINAV GÖREVLİ BELGESİ ÇIKARMA VE ONAYLATMA İÇİN TIKLAYIN

TYT SINAV GİRİŞ YERLERİ BELLİ OLDU TIKLAYIN

2018 TYT SINAV GÖREVLİ ÜCRETİ NE KADAR

TYT sınavında görev alacak olan öğretmenlerin alacakları görev ücretleri şöyle ;

ÖSYM 2018 sınav görevli ücretleri şöyle;